Čechomor vystoupí v rámci hudební Skutče

Hlavní stránka » Archiv aktualit » Čechomor vystoupí v rámci hudební Skutče

Datum vydání: 29. 11. 2017

Festival Tomáškova a Novákova hudební Skuteč zahajuje v pondělí 4. prosince předprodej vstupenek na svůj XV. ročník. V programu, který od 18. března do 13. května 2018 nabídne třináct koncertů a představení, se objevuje také koncert skupiny Čechomor. Na místním zimním stadionu společně s Moravskou filharmonií Olomouc představí Proměny.

Kromě výše uvedeného koncertu se na zimním stadionu odehraje koncert Moondance Orchestra Martina Kumžáka a Filharmonie Hradec Králové s názvem Michael Jackson Symphony. Nesmrtelné hity krále popu v nových aranžích zazpívají sólisté v čele s Dashou. „Z programu bych doporučila samotné zahájení festivalu, na kterém vystoupí Symfonický orchestr Českého rozhlasu nebo Galakoncert Gabriely Beňačkové, který festival ukončí,“ říká k programu Lenka Frídlová z organizačního týmu.

Tomáškova a Novákova hudební Skuteč nabídne také kantátu Carmina Burana ve scénickém provedení Slezského divadla Opava. To se na festivalu představí ještě jednou. V květnu uvede operetu Cikánský baron. Opera, která se na programu objevuje už od roku 2009, nebude chybět ani tentokrát. Pro jubilejní patnáctý ročník je připravena Panna Orleánská. Informace o dalších koncertech a podrobnostech k programu můžete najít na stránkách http://hudebni.skutec.cz.

Objekty

Čechomor vystoupí v rámci hudební Skutče

Příslušné akce

  • pá 11.5.2018 20:00
Čechomor - Proměny
Zimní stadion (Skuteč)